.

.

Дизајн на амблем на Супермен, на куќиште за патници Otterbo, за Apple iPhone Plus

Дизајн на амблем на Супермен, на куќиште за патници Otterbo, за Apple iPhone Plus

DEN 3.33

Износот
Залиха

Сакате Супермен? Добијте го овој дизајн на вашиот Coveroo. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Секое покритие е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на амблем на Супермен, на куќиште за патници Otterbox, за Apple i Phone 6 Plus : Компатибилен со Apple i Phone 6 Plus под сите превозници. Тенок и тежок случај. Заштитете од гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува самостојно заштитен заштитник на екранот. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи