.

.

Јосиф Краток ракав кардиган лесен џемпер, жени

Јосиф Краток ракав кардиган лесен џемпер, жени

DEN 399.84

Износот
Залиха

Суптилен, но сепак стилски. Овој кардиган со кратки ракави од Josephозеф А е отворено плетено парче, што е совршено за да ја собере вашата облека на денот со кратки ракави - ладно и удобно. Моделот е 5’10 ”и носи со големина S. отворен фронт. Кратки ракави. Отворено плетено тело. 100% рајон. Миење на рацете. Увезени. Openенски краток ракав Отворен плетен кардиган од Josephозеф А.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи