.

.

Мое дете на Картер, бебешки момчиња и мали деца со мали деца, 1-парчиња лабава фит пижами

Мое дете на Картер, бебешки момчиња и мали деца со мали деца, 1-парчиња лабава фит пижами

DEN 2.00

Износот
Залиха

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер . Известувањето е лесно со спиење со едно парче спиење! Целосен патент од глуждот до Чин ги одржува промените брзо, додека вградените подноси, му даваат малку дополнителен зафат! Плус, симпатичен кит, градежништво + отпечатоци од желка им даваат на овие PJs многу карактер. И корисна три пакувања значи дека секогаш има дополнително! 3-пакет. 100% полиестер. Долги ракави. Патенти од глуждот до брадата. Безбедносен таб за да се заштитат мали брада. Allever White, градежен камион + отпечатоци од желка. Вградени подножје. Големини 6м-5Т. Отпорен на пламен. Не хемиски третирани. Машина за перење. Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи