.

.

Ojојо Сива се облекува и игра бутик од Делта Деца - преправајте се за гардероба за складирање на костуми за деца со огледало и полици

Ojојо Сива се облекува и игра бутик од Делта Деца - преправајте се за гардероба за складирање на костуми за

DEN 2719.20

Износот
Залиха

Фустанот и играта на „Делта Детта“ од Jојо Сива е додаток на префект на која било игротека или спална соба. Оваа пространа единица е совршена висина пријателска за деца со оддели за складирање за чевли, облека и додатоци. Шарениот дизајн на Jоо Сива на оваа гардероба за складирање вклучува виножита, еднорози и ќе го инспирира вашето дете да сонува лудо големо! Внатрешниот простор лесно ги сместува омилените најважни игра на вашето дете-две шипки за облека за висина ги одржуваат облеките организирани, три приложени полици со две канти за ткаенини обезбедуваат лесен пристап до додатоци и играчки за шминка и носител на косата ќе складираат разни стилови и големини на големини на лакови за коса и клипови за коса. Подигнатото дно со усна е идеално место за чување чевли, куки во форма на лак ви овозможуваат да висат ѓердани и огледалото во форма на срце, во форма на срце, ќе ги охрабри малите да им се восхитуваат на сите свои ансамбли за игра. Додатоци не се вклучени. Лесен за склопување. Мерки : 37,8 ”W x 18.11” D x 47.64 ”ч. На возраст од 3+ години за Jојо Сива : Од нејзиниот заразен дух и може да направи став кон нејзината loveубов кон танцот, лаковите и нејзината Yorkујорк Боубоу, позитивната личност на Јојо е оживеана со оваа живописна колекција на детски мебел од Делта деца. Предметите од оваа колекција ќе ги инспирираат младите девојки да бидат самите преку овластувачките и воздигнувачки вибрации на Jојо. Охрабрете се преправајќи се : Ojојо Сива фустан и игра за играње лесно ќе ги задржи облеките и додатоците на вашето малечко, имагинативната игра е докажано дека промовира социјален, јазик и емоционален развој, како и вештини за размислување. Тони складирање : 2 висечки шипки одржуваат облеки Организирани 3 полици и 2 канти за ткаенини обезбедуваат лесен пристап до додатоци за внатрешни работи на лак, кренато дно со усна за куки во форма на лак за складирање на чевли за висечки ѓердани од огледало за отсекување на откинување. За навивачот на Jојо Сива : Дизајнот на оваа гардероба за складирање на гардероба за складирање вклучува виножита, еднорози, лакови и ќе го охрабри вашето дете да сонува лудо голема, тоа е совршена висина пријателска за деца. Прво ја ставаме безбедноста на вашето дете : Ние користиме нетоксичен мулти-чекор процес на сликање што е безбеден во олово и фталат Оваа единица ги исполнува или ги надминува сите национални стандарди за безбедност и регулативите за CPSC Анти-врвни стапала ја одржуваат единицата за складирање безбедно во сила. Големина : Собрани димензии : 37,8 "W x 18.11" D X 47.64 "H канти : 10" W 12x "D X 7" H Голема област на плакарот : 24,5 "W x 13" D X 42 "H Среден плакарот област : 10,75" W x 13 ”D x 19.5” H Полици : 10,75 ”w x 13” d x 10 ”h 12” l држач за лак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи