.

.

Убавина слатки желе срца, калинка малина, мл

Убавина слатки желе срца, калинка малина, мл

DEN 87.68

Износот
Залиха

Најдобрата овошје со вкус на желе со сок од 20%, 6% овошни парчиња, Q10, алое вера и колаген на деликатна пена од јогурт. Чисто природно (содржи само природни состојки). Природно зачинет. Со 15 мг витамин Е по пакет (5 мг по порција). Ослободени од конзерванси, глутен или вештачки ароми. Калинка се смета за природен симбол на плодноста. Ова супер овошје е многу овошен со сладок и кисел вкус. Неговите длабоки црвени, сочни кернели се познати по нивниот освежувачки ефект. Сокот од калинка, во комбинација со малина, му дава на секое овошно желе срце свој карактеристичен, плоден и одличен вкус. Најдобар квалитет на слаткарство. Најдобро, рачно изработено производство од Јоханес Лухдерс Германија. Обезбедување на најдобар квалитет од 1909 година. Направено во Германија. Beauty Beauty Jelly Hearts, калинка малина, 4 мл.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи