.

.

Трговска марка ликовна уметност есенско попладне платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка ликовна уметност есенско попладне платно уметност од Курт Шафер

DEN 1.67

Износот
Залиха

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Есенско попладне“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи