.

.

Студената индустрија школка школка од школки од школки, случајна линија за графичка уметност, завиткана од платно, печатење wallидна уметност, дизајн од Дафне Полсел

Студената индустрија школка школка од школки од школки, случајна линија за графичка уметност, завиткана од

DEN 2.33

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : мида; Животно; Морски живот; Без'рбетници; Seashell ;. Дизајн од Дафне Полсели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи