.

.

Hotешки тркала Камиони за чудовишта 1: Скала сајбер -здроби возило

Hotешки тркала Камиони за чудовишта 1: Скала сајбер -здроби возило

DEN 0.67

Износот
Залиха

Камионите со чудовишта со топли тркала 1 : 24 Камиони за умирање на скала се најлошите камиони досега изградени за конкуренција и крајна доминација! Подготвени да излезат во битки од глава до глава со преголемото тело и гигантските тркала! Секој пакет со камиони обезбедува статистика за секој камион со чудовишта, вклучувајќи име, тип на камион, сила, уникатен напад на несреќа и моторна забава за одлична забава за раскажување приказни! Секој се продава одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да се разликуваат. Hotешки тркала чудовишта камиони 1 : 24 Скала сајбер здроби : Возраст Опсег : 3 години и повеќе. Срамота асортиман од 1 : 24 скала топли тркала чудовишта камиони со трајни метални тела со умирање!. Преголемите тела и џиновските тркала од чудовишта им го даваат на овие камиони за омилени деца 1 : 24, работ на мега груб терен. Спакувано со прекрасна статистика на грбот, давајќи детали за нивната сила, напад на несреќа, моторна работа и многу повеќе!. Изграден за да разбие и да сруши сè на повидок, кршејќи го секој автомобил на патот!. Ништо не може да ги запре најлошите возила што некогаш биле изградени за конкуренција од глава до глава!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи