.

.

Чудо на нација на деца на деца, кои се појавија на патики од платно, големини 7-12

Чудо на нација на деца на деца, кои се појавија на патики од платно, големини 7-12

DEN 335.84

Износот
Залиха

Оваа класична патика за платно во црни ленти и дното, брзо ќе стане стил на одење за вашите деца. Ова е чевли што ќе сакаат да го носат секој ден! Материјал : Рачно изработена горната и ТПР -надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Две каиш горе за прицврстување и удобно вклопување. Карактеристики на удобност : платно горе; Повлечете ја табот на пета за лесно вклучување/исклучување; издржлива надворешна плоча. Дво-лента обични патики за момчиња од мали деца од атлетски дела.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи