.

.

Начин да се слави 43 број на сребрена фолија балон

Начин да се слави 43 број на сребрена фолија балон

DEN 0.33

Износот
Залиха

Начин на славење на балон со сребрена фолија на бројот 3 нуди забавен начин да го свртите вашиот настан нагоре. Во секој случај кога балоните се неопходност, правењето меморија специфична за вас и вашите гости е она што го прави сè позабавно. Без разлика дали тоа е за украсување на просторија за настани или за употреба како реквизит на фотографии, овој сјаен балон со сребрена фолија е сигурно да се израдува. Користете го за роденденски забави, свадби, обединувања или годишнини за да ја направите оваа пригода да се чувствува уште посебна. Надувувајќи се на 38 инчи, овој балон со седум облици е одличен за поставување со или чување пред влезот за да ги извести сите каде е забавата. За да започнете вашата забава, земете начин да го прославите балонот со сребрена фолија од број 1. 43 "број 1 сребрен балон.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи