.

.

Кентон виси табела за ламба со правоаголна база и бела абажур - црна е база

Кентон виси табела за ламба со правоаголна база и бела абажур - црна е база

DEN 2.00

Износот
Залиха

LEDPAX Kenton Lamb Lamp со правоаголна база и бела абажур - црна E12 Base Simple и Elegant, оваа висечка ламба има геометриски дизајн кој одговара на канцеларии и спални соби.5 -годишна гаранција : Нашите тела се дизајнирани да траат. Овој производ доаѓа со нашата ограничена гаранција од 5-годишна LEDPAX. – Live Brilliantly!LED lighting products produce light approximately 90% more efficiently than incandescent light bulbs.LEDPAX is A fully vertically integrated manufacturer of LED solutions, we give meticulous attention to every part of the process-from material selection and design, to production, дистрибуција и цени. Нашиот посветен тим работи немилосрдно за да создаде производи со врвен квалитет, истовремено обезбедувајќи подобро искуство на нашите потрошувачи, изведувачи и дистрибутери на секој чекор од патот. Современ дизајн : Се одликува со бела абажур од 13 x 45 см и виси дизајн кој работи на канцелариски простори, на маси во кревет и на табели за кафе . Вклучен/исклучен прекинувач со 2 пински приклучок : Се одликува со прекинувач за вклучување/исклучување на црно/исклучување на црно/исклучување со 0,3 метри за да се префрли должина, и црн плетенка кабел од 1,5м . Правоаголна основа : Стилска и цврста, црната метална база ја обезбедува ламбата и нуди елегантен дизајн за модерно живеење . разноврсен штекер : нудење одлична разноврсност, The E26 UL штекер е компатибилен со широк спектар на светилки, вклучувајќи LED, CFL и халогени. Може да поддржува и затемнети светилки . 5-годишна гаранција : Нашите натпревари се дизајнирани да траат. Овој производ доаѓа со нашата ограничена гаранција од 5-годишна LEDPAX. - Liveивејте брилијантно!. LED производи за осветлување произведуваат светлина приближно 90% поефикасно од блескаво светилки . LEDPAX е целосно вертикално интегриран производител на LED решенија, ние даваме прецизно внимание на секој дел од изборот и дизајнот на материјалот од процесот, до производство, дистрибуција и цени . Нашиот посветен тим работи немилосрдно за да создаде производи со врвен квалитет, истовремено обезбедувајќи подобро искуство на нашите потрошувачи, изведувачи и дистрибутери на секој чекор од патот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи