.

.

Индиски бунари Премиум врамени платно- подготвени да висат

Индиски бунари Премиум врамени платно- подготвени да висат

DEN 1199.84

Износот
Залиха

Индиски бунари Премиум врамени платно- подготвени да висат. Премиум рака испружено врамено платно создадено за да трае . 3 достапни големини. 21'''x25 '' - целокупна големина. 23'x32 '' - целокупна големина. 29'''x41 '' - целокупна големина. . Секое парче е направено по нарачка .. Секое парче доаѓа со висечки хардвер .. Подготвени да висат. Рачно истегно платно врамено платно. Подготвени да висат. Giclee print.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи