.

.

DesignArt 'Aformanената Афроамериканец Портрет со турбан IV' модерен woodиден часовник од дрво

DesignArt 'Aformanената Афроамериканец Портрет со турбан IV' модерен woodиден часовник од дрво

DEN 3.33

Износот
Залиха

Овој оригинален модерно тркалезно дрво wallиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . Врвките детали за детали за малку преку боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашиот часовник за дрвени дела . портрет на жената на Афроамериканците со Turban IV ликовната уметност е директно отпечатена на дрво со употреба на супериорен квалитет 6 бои UV мастило,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери. Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат вистински оригинален часовник со тркалезни wallидови што го прави фокусна точка на секоја просторија .. Карактеристики. - Стил : Модерен и современ тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . - пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво . - Број на парчиња : 1. - Големина : Средна, голема, мала. - Боја : Мулти-боја. - Земја на потекло : Канада. - "aa " батерија вклучена со вашата нарачка . - Лесно е да се обесувате . видете ги опциите паѓаат за достапните големини. Користејќи го мастилото со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето . пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. АА "" батерија вклучена со вашата нарачка. Лесно е да се обеси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи