.

.

Единствени поволни цени за женски плус големина долга отворена предна лента за џемпери кардигани

Единствени поволни цени за женски плус големина долга отворена предна лента за џемпери кардигани

DEN 1.67

Износот
Залиха

Шадена шема и дизајн на боја на ретро контраст на овој кардиган се совршени за обична облека. Може да ве натера да изгледате посоодветно и да се чувствувате пријатно во исто време кога ќе се совпаднете со маица, фармерки, потпетици, итн. Стилот на овој кардиган е ретро и боемски со удобен материјал и шарена шема, што одлично одговара. Исклучително лесен и истегнат зимски кардиган и совршено се вклопува. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите ширина на рамото - - hem girth1x 46 1/8 - - 16 3/4 53 7/82x - - 49 1/4 17 1/2 - - 57 1/83 X - - 53 1/8 18 1/2 - 614 X - - 19 1/2 - 65 Мерењето на должината е од рамо до полите. Повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина, долга отворена предна лента за џемпери 95% полиестер 5% спандекс. Увезени. Шарена шема. Отворен фронт. Затегнат материјал. Долги ракави. Редовно вклопување. Средна должина. Моделот е 5'6 ", 187 фунти одговара на големина 1x.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи