.

.

Lивеење солиден светилник црвен 5-парчен сплит кралски сет

Lивеење солиден светилник црвен 5-парчен сплит кралски сет

DEN 1.00

Износот
Залиха

Крајниот кревет е слоевит со бои, текстура и убави акценти. Оваа внимателно курирана колекција на цврсти бои ја координира беспрекорно со колекцијата за печатени постелнини за крајбрежјето ®. Имате можност да ја направите вашата спална соба уникатна со овие лесни за мешање и совпаѓање опции. Ткаенината е 100% четкана микрофибер полиестер, 180 ткаени ткаенини од 180 конец со посебен третман за омекнување. Оваа ставка е машина за перење и треба да се внимава да се мие во соодветно големина опрема. Производот беше произведен во Кина. Вклучува : Две вградени чаршафи 39 "широки за 80 " долго со џеб од 13 "за да се сместат до 15 " душек, еден рамен лист 108 "широк до 102 " долг и две кралски перници 20 "високи ширина од 40 ". Дел од колекцијата на домови на крајбрежјето за живеење. Вклучува координирање на перници. Лесна грижа, машина за перење. Овие чаршафи се прават во светликот Црвена, црвена темна тула. Вклучува : Еден вграден лист широк 39 инчи широк 75 инчи со џеб од 13 инчи за да се смести душек до 15 инчи, еден рамен лист широк 69 инчи широк до 96 инчи и една перница висока 20 инчи широк за 32 инчи. е 100% четкан микрофибер полиестер, 180 пребројувана ткаенина ткаенина со специјален третман за омекнување . Координати со нашите други крајбрежни живеалишта ® цврсти и моделирани комплети за постелнина. Крајбрежниот декор за вашиот дом за бегство. Крајбрежните листови за живеење имаат џеб од 13 инчи до длабок душек до 15 инчи. Одлично за домовите покрај океанот или да го направите вашиот дом да се чувствува како плажа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи