.

.

Stuple Industries Има надеж во сапун фраза чистота за бања Canvas wallидна уметност дизајн со Gail Green Licensing и Design Limited, 36 36

Stuple Industries Има надеж во сапун фраза чистота за бања Canvas wallидна уметност дизајн со Gail Green Licensing

DEN 351.84

Износот
Залиха

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Gail Green Licensing и Design Limited.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи