.

.

Чуда на нација Девојки за пливање шорцеви, големини 4- & плус

Чуда на нација Девојки за пливање шорцеви, големини 4- & плус

DEN 1.33

Износот
Залиха

Попрскајте го денот далеку со шорцевите на одборот на Wonder Nation. Кул прикривање над нејзиниот костим за капење или со врвот на Такини за нов спин на нејзиниот стил на пливање. Овие шорцеви исто така нудат заштита од UPF и лесен дизајн. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со декоративен лак. Ockебови : Ништо. Карактеристики : UPF 50+ заштита од сонце; Долфин полите. Девојки од табла од чудо нација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи