.

.

Павки на Луг Амор Оксфорд

Павки на Луг Амор Оксфорд

DEN 2.67

Износот
Залиха

Подигнете го вашиот стил со очите привлекувајќи женски амор моден патика. Со елегантен горен со низок профил на густ ѓон од лесен лесен, ќе се чувствувате како да шетате по облак. Перничена влошка за дополнителна удобност. Синтетички нубук горниот. Дебела сосана Ева од надворешната страна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи