.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СТАНДИНСКИ БЕБЕ СОЛЕФАНТ Мека сива илустрација Црна врамена, 20, дизајн од Дафне Полсели

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ СТАНДИНСКИ БЕБЕ СОЛЕФАНТ Мека сива илустрација Црна врамена, 20, дизајн од Дафне Полсели

DEN 719.84

Износот
Залиха

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дафне Полсели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи