.

.

Без граници Јуниори ringвонат беспрекорни Ками

Без граници Јуниори ringвонат беспрекорни Ками

DEN 431.84

Износот
Залиха

Летото е тука! Оваа градничка чаша Ками од без граници има непречен дизајн со детали од предниот дел од предниот дел и прстенот. Носењето е соло или слоевито под вашата омилена јакна! Исклучиво на. Материјал : 94% полиестер/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : преграден фронт; прстен детали; стил на градник чаша; Беспрекорен. Ringвони на јуниорите Беспрекорен Ками од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи