.

.

Сет за украсување на надгробни плочи од 6 парчиња Ноќта на вештерките, бело

Сет за украсување на надгробни плочи од 6 парчиња Ноќта на вештерките, бело

DEN 0.67

Износот
Залиха

Создадете ги вашите гробишта за прогонети во Ноќта на вештерките со патот да го прославите надгробниот споменик на гробиштата на Ноќта на вештерките, поставени на отворено. Овие гробни маркери на пена имаат 3Д детали и реална, избодена камена завршница. Сите овие парчиња декор на гробни маркери имаат злобни карактеристики, како што се гаден черепи и други безвременски икони на надгробни плочи. Тие имаат уникатни врежани пораки, датуми и имиња. Со шест различни парчиња, ова е комплетен гробишта поставени во еден пакет. Оваа колекција вклучува три парчиња над надгробни плочи од 21 инчи, и три парчиња од 14 инчи високи надгробни споменици за вкупно шест парчиња. Секоја од овие надгробни споменици вклучува две отстранливи штандови за употреба во или надвор! Ноќта на вештерките доаѓа, па подигнете начин да го прославите надгробниот споменик на гробиштата на Ноќта на вештерките, поставен да ја направи вашата куќа најпопуларна прогон во соседството денес! Сет за украсување на надгробни плочи на Ноќта на вештерките со 6 парчиња, бел, по пат да се слави. Сет од 6 индивидуални надгробни плочи. Вклучува 3 парчиња од 21 „надгробна плоча и 3 парчиња од 14“ украс на надгробни плочи. Доволно за да ги креирате сите свои гробишта во домот. Секој надгробен споменик е уникатен дизајн. Карактеристики на 3Д детали, цврста конструкција на пена. Секој надгробен споменик вклучува 2 отстранливи штандови за лесен приказ. Користете во затворено или на отворено. Координирајте со другите украси за Ноќта на вештерките од пат да славиме.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи