.

.

Бесплатно собрание женско алатка широко панталони

Бесплатно собрание женско алатка широко панталони

DEN 0.67

Износот
Залиха

Панталоните со широки панталони со бесплатни алатка се токму она што го заслужува вашиот напорен ден. Изработени со навестување на стрии, тие се чувствуваат опуштено, но сепак изгледаат облечени. Завршени со длабоки, предни комунални џебови за да се одржат потребите. Исклучиво на. Материјал : 97% BCI памук/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : директно вклопување. Подигнување и инсејм : 11,5 ”пораст; 31 ”inseam. Затворање : поштенски преден; Затворање на кука-и очи. Ockебови : Две џебови од страничен спој; два џебови за лепенка; јамки на појас. Карактеристики : широка нога; малку разгорен полите. Бесплатни алатка за собрание широко директни панталони за жени. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи