.

.

Уметнички ткајачи Зали Аква и внатре.

Уметнички ткајачи Зали Аква и внатре.

DEN 1408.00

Износот
Залиха

Колекцијата Зали ги прикажува традиционалните инспирирани дизајни кои ги прикажуваат безвременските стилови на елеганција, удобност и софистицираност. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња може да се пофали со издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен во Турција и нема куп. Само чисто, само една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Без куп. Висина на купот : 0,1 ". Внатрешен/отворен безбеден. Моден и еклектичен, овој традиционален стилизиран килим додава елегантен изглед на вашиот простор. Аква. Нијанси на сина, црна, аква. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Совршено за секое поставување на отворено : покрај базенот, покриен двор, задниот двор или палубата . Оваа колекција на килими на отворено се создава со елементите на отворено во умот. Ако се извалка, едноставно исплакнете со градинарско црево!. Функционален куп без куп нема да ги попречува вратите и може да биде совршено поставен под сет на внатрешен двор. Една година ограничена гаранција на производителот. Препорачана е подлога за килими.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи