.

.

Норск сина црна внатре внатре.

Норск сина црна внатре внатре.

DEN 2.33

Износот
Залиха

Норск навистина реверзибилни душеци за пена сега доаѓаат во различни погодни големини на пакувања. Секоја меѓусебна мат е дебелина од 0,51 инчи на 24-инчи (L) за 24-инчи (W). Овој сет е навистина реверзибилен, овозможувајќи ви опции како што се црно, сите црвени или шема на табла. Направено од рециклирани материјали со највисок квалитет, овој дизајн е еколошки одржливо решение за подот. Нашите плочки за пена се екстремно издржливи и можат да се инсталираат слично на другите душеци за загатки или плочки од подот од пена со најразлични апликации. Овие душеци не се компатибилни со други стилови на душеци за пена во Норск. Патенти САД D532.238; и патенти во очекување. Запленувањето на разни комплети за пена во боја на бои опстојува со години на повторна употреба. Идеално за употреба во дневни грижи, области за играње, работилници, фитнес простории, кампување и странични области на базен. Направени од 100% рециклирани материјали со површина против лизгање. Индивидуалните парчиња за блокирање на мат измерете 0,51 ин. Дебели на 24 in. (W) од 24 in. (L). Опфаќа површина од 216 квадратни. Ft.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи