.

.

Terra & Sky Women's Plus Waffle Vaffle V-Neck Tee, 2-пакет

Terra & Sky Women's Plus Waffle Vaffle V-Neck Tee, 2-пакет

DEN 2.33

Износот
Залиха

Оваа плус големина со долга ракав од Terra & Sky е исечена од термичката измислица на вафли за да ве задржи пријатни и затегнати во текот на поладните месеци. Се сече во опуштено вклопување во лесен стил на пуловер. Исто така, се одликува со V-врат за да ја истакне областа на вратот, оставајќи доволно простор за пристапување. Стилизирајте го со вашите омилени фармерки за секојдневна обична облека! Само на. Материјал : 65% полиестер/35% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. Сет вклучува : 2 маици. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Термички плетено вафли. Womensенски плус големина вафли плетена маица од Тера и небо.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи