.

.

Tamer Women'sенски плус со големина на качулка со пакувања со качулка-се вметнува во мала торбичка

Tamer Women'sенски плус со големина на качулка со пакувања со качулка-се вметнува во мала торбичка

DEN 287.68

Износот
Залиха

Лесен и пакуван, анорак отпорен на вода е совршена јакна за живот на живот. Лесно вклопување, прилагодливи цртежи на аспираторот и на половината ја прават удобноста врвен приоритет. Weatherенски тамерски женски плус-големина со капи, пакуван анорак на аспиратор-се нагоре во мала торбичка.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи