.

.

Rocket Cogенски женски мелен стрижење наредени патики

Rocket Cogенски женски мелен стрижење наредени патики

DEN 1.67

Износот
Залиха

Нема да најдете повеќе лежерен удар од овие на Волаби. Наменето за оние пријатни денови кога ништо не ве спушта, Mellow е највисокиот случај на вашата гардероба, одете на тоа што ги задржува прстите да бидат гушкани со крзно од стрижење. Плишана пена за удобност. Сместено е наредено.79 во висина на пета.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи