.

.

Модни хеланки со целосна покриеност со високи половини во Авиа

Модни хеланки со целосна покриеност со високи половини во Авиа

DEN 2.33

Износот
Залиха

Оваа женска модна мода на Avia е дизајниран со вашиот активен животен стил во умот. Совршено за вежбање во теретана или вашата омилена студио класа. Зголемената лента за половината што седи повисоко за да ја истакне вашата линија на половината, додека страничните панели ви даваат ласкаво вклопување. Ткаенината за истегнување на компресија не е дизајнирана само за движење, туку и за вас држена со мазно покритие. Високиот дел од половината има џеб за лесно да ги залепи личните работи. Слободно можете да ги дадете вашите вежби, сите сте, бидејќи нашата ткаенина е поттана за најтешките сесии за теретани. Inseam хитови веднаш над глуждот. За вашиот изглед од глава до пети, совпаѓајте со модни нозе во Авиа со нашиот координирање на резервоарот за градник на мода во Авиа. Материјал : 88% полиестер/12% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : Slim Fit. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27 "ИНСЕАМ. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ocketsебови : 1 скриен џеб на половината има најважни. Карактеристики : 4-насочна ткаенина за истегнување на компресија; влага за влага; целосна покриеност. Activeенски високи половини активни хеланки од AVIA.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи