.

.

BK4X2-BB BIG BERKEY SYSTEM FILTER FILTER FILTER

BK4X2-BB BIG BERKEY SYSTEM FILTER FILTER FILTER

DEN 3.00

Износот
Залиха

Големиот Берки BK4 X2-BB обезбедува одлична дегустација прочистена вода за целото домаќинство да ужива. Овој систем за филтрирање на вода може да обезбеди чиста вода за 1-4 луѓе на ден. Елегантниот, издржлив дизајн од не'рѓосувачки челик е совршен за внатре во домот или надвор од шумата. Можете да го пополните вашето шише за еднократно вода, што ви заштедува пари затоа што нема да треба да купувате пластични шишиња со вода. Овој систем исто така му помага на околината со намалување на количината на пластичен отпад што се исфрли. Купете го вашиот систем за филтрирање на вода во Берки денес! Доаѓа со 2 црни елементи за прочистување. Намалува тешки метали, VOC, фармацевтски производи и многу други загадувачи. Екстремно издржливиот не'рѓосувачки челик спречува корозија и ќе обезбеди долг живот за овој систем.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи