.

.

Трговска марка ликовна уметност Вода лилјани Канвас уметност од Виктор Гитон, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Вода лилјани Канвас уметност од Виктор Гитон, црна рамка

DEN 2.67

Износот
Залиха

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини, ова подготвено, образложено уметничко дело има лилјани во вода во езерцето со мост. Ова парче уметничко дело на трговската марка уметност се печати со употреба на Giclee, што е напреден процес на печатење што создава репродукции кои се практично разликуваат од оригиналите. Многу галерии, музеи и приватни колекционери прифаќаат уметност со печатење на giclee.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи