.

.

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки и големи машка маичка, до 5xl

Кошула за кратки ракави на Georgeорџ Машки и големи машка маичка, до 5xl

DEN 2.67

Износот
Залиха

Одете луди за карирана во кошулата со кратки ракави на Georgeорџ. Омилен топло време со шорцеви или фармерки. Продаден исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. Classic Fit. Јака од точка. Плакета со копчиња. Кратки ракави. Допир на истегнување за одлично задржување и удобност во форма. Ги контролира влагата и изолираните. 60% памук/36% полиестер/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Истражена карирана кошула за топон за мажи од Georgeорџ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи