.

.

Хедер Б жени плус големина цветни везени кардиган

Хедер Б жени плус големина цветни везени кардиган

DEN 3.00

Износот
Залиха

Шарен везен кардиган со меко еластично предиво за мазно лесно вклопување. Овој прекрасно дизајниран џемпер е моден напред и на тренд стил за производителот на инстант облека. Лесно копче надолу со мало блузон во манжетна со ребра. Хедер Б жени плус големина цветни везени кардиган.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи