.

.

Анд-машка контраст на вратот на вратот и џем шорцеви сет, 2 парчиња, големини S-XL

Анд-машка контраст на вратот на вратот и џем шорцеви сет, 2 парчиња, големини S-XL

DEN 1.67

Износот
Залиха

Спиење само се подобри. Освежете ја вашата ноќна рутина со овој удобен дво-парчен сон поставен од Ande. Овој сет за спиење на мажи доаѓа со кратки ракави и шорцеви за спиење за целосен изглед на дневна. И двајцата се направени во удобна, лесна ткаенина за да ви помогне да се чувствувате опуштено дома. Носете го ова поставување поставено заедно или измешајте го со други врвови за спиење, панталони или шорцеви за да можете да добиете удобно. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина на M. врвни карактеристики : стил на пуловер; кратки ракави; Контраст на вратот. Кратки карактеристики : стил на влечење; Еластична половината за дополнителна удобност. Машки контраст на вратот од вратот и џем шорцеви со спиење поставени од Анде.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи