.

.

Brinley Co. Commentенски удобно пена широка ширина на ширина на ширина

Brinley Co. Commentенски удобно пена широка ширина на ширина на ширина

DEN 1.00

Износот
Залиха

Liveивејте во текот на целата година во Моира од Бринли Ко. Оваа патика со широка ширина и прилагодлива ширина создава совршен изглед на слатко-спор со својот елегантен гумен ѓон и прилагодливо затворање на чипка. Овој дизајн е завршен со меки вегански кожени горе, обложени со 8 мм удобна пена ™ подножје за да можете да ги опфатите нозете во вкупна удобност. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : платно. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 8 мм удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи