.

.

Атлетски дела момчиња руно дно, големини 4- & хаски

Атлетски дела момчиња руно дно, големини 4- & хаски

DEN 320.00

Износот
Залиха

Овие опуштени џогери од атлетски дела се суштински во неговата гардероба, што мора да ги има во сите бои за секојдневно носење. Се одликува со лесна еластична половината и функционална влечење за прилагодливост. Плус, толку е меко што ќе сакаат да ги носат овие пријатни, ладни и удобни пот целиот викенд! 60/40% памук/ полиестер; Машински пеење; Атлетски работи руно џогер за момчиња. Увезени; Опуштено; Повлечен стил; опуштено вклопување ;. еластична лента за половината за удобност; влечење на половината; Затегната еластична полите ;. Овој опуштено вклопување џогер е суштинско парче, тие мора да го имаат во сите бои за секојдневно носење; Се одликува со лесна еластична половината и функционална влечење за прилагодливост; Плус, толку е меко што ќе сакаат да ги носат овие пријатни, ладни и удобни потење цел викенд . Машинско миење ладно; Измијте со слични бои; Нежен циклус . само белило на нехлор кога е потребно; Сува суво ниско; Средно железо кога е потребно. Увезени; Опуштено; Повлечен стил; опуштено вклопување ;. Увезени; Опуштено; Повлечен стил; опуштено вклопување ;. Увезени; Опуштено; Повлечен стил; опуштено вклопување ;. Увезени; Опуштено; Повлечен стил; опуштено вклопување ;. Увезени; Опуштено; Повлечен стил; опуштено вклопување ;.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи