.

.

Parvez Taj Патриотизам Печати на платно

Parvez Taj Патриотизам Печати на платно

DEN 3.00

Износот
Залиха

Овој печатење „Parvez Taj“ ќе изгледа одлично во секоја просторија. ПАРВЕЗ ТАЈ „Патриотизам“ Печати на платно : Ликовно платно печатење од Парвез Таџ. Професионално се протегаше рака. Галерија завиткана во одржливо, невородно дрво. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Уметнички потпис на предната страна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи