.

.

Едноставно Дејзи, 14 20 Капетан кошула од слонова коска наутичка декоративна перница на отворено

Едноставно Дејзи, 14 20 Капетан кошула од слонова коска наутичка декоративна перница на отворено

DEN 2.00

Износот
Залиха

Создадете кул крајбрежна околина во вашиот дом со декоративна перница на отворено од Е по дизајн! Капетанот на Nantucket, кошула од слонова коска, наутичка перница на отворено, беше дизајнирана да ја донесе софистицираноста и убавината на морето во вашиот дом dã al © Cor. Loveе го сакате чувството на оваа колекција и летната топлина што ќе ја донесе на вашиот отворен трем или декор на внатрешен двор. Едноставно Дејзи, капетанска кошула од слонова коска на наутичка перница на отворено : мек вртено полиестер екстериер. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи