.

.

Тони Хоук за возрасни машки памук за истегнување на боксери, големини S-XL

Тони Хоук за возрасни машки памук за истегнување на боксери, големини S-XL

DEN 200.00

Износот
Залиха

Лесен и истегнат, кажете му здраво на неспоредливата удобност со брифинзите на боксерскиот боксер на Тони Хоук. Нудејќи поддршка за вклопување и меко чувство, овие брзо ќе станат ваши најважни работи под сето тоа. Погодното три пакувања ви овозможува да се занимавате со леснотија. Материјал : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вкупен парови : Вклучени се три пара. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : седи на природна половината и нуди целосна покриеност. Затворање : предниот дел од торбичката; без дизајн на мува; еластична лента за половината. Карактеристики : лого на половината; направено од мек и истегнат памук- Мешавина ткаенина. Боксерски брифи 3-пакет за мажи од Тони Хок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи