.

.

Атлетски дела машка сребрена серија атлетски чевли

Атлетски дела машка сребрена серија атлетски чевли

DEN 948.48

Износот
Залиха

Чевлите за широка ширина на ширина на ширина на машки серии за мажи се лесни за ставање и полетување. Тие се карактеризираат со брзо затворање на ленти и перничена влошка за дополнителна удобност. Овие патики имаат не-обележувачки надворешни страни и јака и јазик. Затворање на брза лента. Перничена влошка. Не-означување на надворешната страна. Широка ширина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи