.

.

Activeенски активен резервоар на Авиа

Activeенски активен резервоар на Авиа

DEN 0.67

Износот
Залиха

Изгледа добро и се чувствува одлично со врвот на резервоарот на Авиа. Ткаенината за дишење има технологија за влага за влага, така што ќе одржувате ладно и суво цело време на тренингот. Страничните жици на банџи создаваат прилагодливи странични страни за тотално модерна вибрација. Исклучиво на. Материјал : 93% полиестер/7% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дишење, супер-мека ткаенина со праска со технологија за влага за да ви помогне да бидете кул и удобни; искривени страни со прилагодливи жици на банџи; Новина ласерско пирсинг; Ракербек. Руширан активен резервоар за жени од Авиа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи