.

.

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Дополнително широко теле колено високо чизми

DEN 640.00

Износот
Залиха

Градски вибрации или шик од земја? Добијте ги и двете со чизмот на Тинсли од Бринли Ко. Ова зашилен пети за чистење со текстурирана веганска кожа, а изрез на топлината е совршен начин да ја прифатите вашата земја-западна страна. Екстра-широко теле, прошетка со блок-потпетица и удобна пена од 4 мм TRU ™ стапало го комплетираат дизајнот за удобен лифт. Висина на пета : 3 1/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 16 1/2 инчи. Обем на теле : 16 инчи. Врвен обем : 16 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : зашилен. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи