.

.

Познати розови женски јуниори половина патент џемпер

Познати розови женски јуниори половина патент џемпер

DEN 192.00

Износот
Залиха

Познатиот розов половина патент џемпер со затегната половината е модна средба удобност. Спарете го ова со соодветниот џогер и патики за совршена облека за удобно улично носење или дневна облека! Затегната половината. Половина затворање на поштенски патенти. Розов цветен декор на левото гради за додаден стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи