.

.

Чудо на нација девојки со долг ракав украсени графички маици 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки со долг ракав украсени графички маици 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 144.00

Износот
Залиха

Спарен почеток на која било облека, украсената маица на Wonder Nation го одржува својот стил на денот на денот. Изработено во супер мека мешавина од памук, оваа опуштена фит-мета доаѓа во две пакувања заштеда на пари, така што таа секогаш ќе има подготвена да оди. Подолгата должина се погоди под половината, така што е лесно да се носи затегната или неоткриена! Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : две маици. Fit : Опуштено со подолга должина. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Држете долги ракави на рамо. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Предни украси. Девојки украсена маица 2-пакет од Wonder Nation.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи