.

.

Копчиња и Кларк тапацир Природна најлонска нишка, дворови

Копчиња и Кларк тапацир Природна најлонска нишка, дворови

DEN 219.68

Износот
Залиха

Копчињата и Кларк тапацир за шиење е дополнителна силна нишка за шиење тапацир. Тоа е врзана најлон #69 нишка што може да се користи за шиење на внатрешни и надворешни тапацирани предмети. Може да се користи и за драперии и завеси. Копчиња и Кларк најлон природна тапацир нишка, 150 г.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи