.

.

Bootsенски ласерски ласерски бути

Bootsенски ласерски ласерски бути

DEN 798.40

Износот
Залиха

Земете го трендот на ниво во овие чизми од Brinley Co. Овие чизми имаат карактеристики како што се ласерски исечоци, детално шиење, модели на крцкање од двете страни, а пети од бадем го завршуваат дизајнот. Висина на пета : 1 3/4-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 3 1/2 инчи. Врвен обем : 11 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи