.

.

Кабел Стеррен CAT-5E, 1.000 метри

Кабел Стеррен CAT-5E, 1.000 метри

DEN 3.33

Износот
Залиха

Стеррен 13909 кабел CAT-5 E, 1.000 метри (црна); CMR на масовно мачка-5 E; Зафати на 350 MHz; Поддржува 100 Base-Tx, Gigabit Ethernet, брз мрежен мрежен апликација за брзо етернет; Идеално за апликации за комуникација со голема брзина на податоци; 24/4 проводници на Центарот за бакарни бакари; Јакни за ретардација на пламен со ознаки на нозе; Е во согласност со стандардите ANSI, TIA, EIA 568 B.2; Или UL®/Cul®, CSA или ETL наведени; 4 пар; 1.000 метри влечење кутија; Црна; Овој кабел CAT-5 E CAT-5 E, 1.000 метри (црна) е висококвалитетна масовна мачка-5 E/6 жица од нашата сопствена инсталација за домашно кино, ТВ, додатоци за домашно театар за проектори, кабли, додатоци за конектори, рефус CAT-5 E/ 6 колекции на жица. CMR CABL-5 E CMR. Зафати на 350 MHz. Поддржува 100 Base-Tx, Gigabit Ethernet, брз мрежен мрежен апликација. Идеално за апликации за комуникација со голема брзина на податоци. 24/4 проводници на Центарот за бакари. Јакни со пламен-рестартирани со ознаки на стапалото. Е во согласност со стандардите ANSI, TIA, EIA 568 B.2. Или наведени UL/CUL, CSA или ETL. 4 пар. Кутија за влечење 1.000 ме. Црна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи