.

.

Трговска марка ликовна уметност Во ноќта Канвас уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Во ноќта Канвас уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка

DEN 2601.60

Износот
Залиха

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини, трговска марка ликовна уметност „во ноќта“ платно уметност од здраво ангел, црна мат, црна рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи