.

.

Современи моменти од Гербер Бебе и Девојче девојче Обичен Руфл Топ и целосен сет, 2 -парчиња, -5Т

Современи моменти од Гербер Бебе и Девојче девојче Обичен Руфл Топ и целосен сет, 2 -парчиња, -5Т

DEN 3.00

Износот
Залиха

Современите моменти од Гербер Бебе и џемпер за девојчиња со деца плетени комбинезони се направени од мека плетена ткаенина мешавина со мало истегнување за топло, удобно носење во поладно време. Одликувајќи се со симпатична везена лисна шема на комбинезоните со ребреста завршница на глуждовите и 100% полиестер што одговара на врвот, оваа симпатична облека е подготвена да оди на кое било место. Нашите најважни работи се овластени со Стандард 100 според ОЕКО-Текс, така што не треба да се грижите за штетните материи. Овој пакет вклучува еден врв и комбинезон. Современи моменти од Гербер Бебе и Девојче девојче Обично рафле со врвот на вкрстената лента за безбедно носење; Опуштено вклопување за лесно удобно носење и лесно поставување; Везена шема на лисја на комбинезони.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи