.

.

Trolls Girls 4- Poppy 3D Applique и Glitter Graphic Mirts, 2-пакет

Trolls Girls 4- Poppy 3D Applique и Glitter Graphic Mirts, 2-пакет

DEN 271.84

Износот
Залиха

Дали сте тролови фан? Покажете ја гордоста со оваа маица за 3 D Applike и сјајна маица! 60% памук, 40% полиестер. Нега на ткаенина : Машинско миење ладно со слични бои. Само не-хлорно белило кога е потребно. Tumble Dry Ship. Не декорација на железо . тролови.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи