.

.

Nuloom Jean Textureduture Ovals Tassel Area reg, 7 '10 11', сиво

Nuloom Jean Textureduture Ovals Tassel Area reg, 7 '10 11', сиво

DEN 3935.84

Износот
Залиха

Оваа динамички текстурирана шема со издигнувања и падови ќе додаде допир на современата талент во вашиот простор. Машина направена во Турција од свилен мек полиестер, секое парче нуди неутрална палета на бои што ќе се вклопи беспрекорно во речиси секоја шема за украси. 100% полиестер, направен во Турција. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е пријателски за деца и миленичиња и совршени за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Однесете го вашиот простор до нови височини со еден од нашите текстурирани килими. Фали комбинација на високи и ниски модели на ткаење, помислете на овие како мини спа за прсти.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи